3.mjesto KADETSKO EP 2013.g. RUMUNJSKA
  1.mjesto BELGIAN OPEN 2014.g. junior
  1.mjesto DUTCH OPEN 2014.g. junior
  1.mjesto BELGIAN OPEN 2012.g. kadet
  1.mjesto BELGIAN OPEN 2011.g. kadet
  2.mjesto AUSTRIA OPEN 2013.g. kadet
  2.mjesto BELGIAN OPEN 2013.g. kadet
  2.mjesto TRELLEBORG OPEN 2009.g. kadet
  2.mjesto CROATIA OPEN 2012.g. kadet
  2.mjesto CROATIA OPEN 2011.g. kadet
  3.mjesto AUSTRIA OPEN 2011.g. kadet
  1.mjesto KADETSKO PH 2013.g. KADETKINJA
  1.mjesto KADETSKO PH 2012.g. KADETKINJA
  1.mjesto KADETSKO PH 2011.g. KADETKINJA
  1.mjesto PLEMENITI T.T.ZAPREŠIĆA 2013.g. kadet
  1.mjesto DALMACIJA KUP 2013.g. kadet
  1.mjesto JASTREB OPEN 2012.g. kadet
  1.mjesto JASTREB OPEN 2011.g. kadet
  1.mjesto FENIKS BUDO SPORT KUP 2011.g. kadet
  1.mjesto DALMACIJA KUP 2011.g. kadet
  1.mjesto FENIKS BUDO SPORT KUP 2012.g. kadet
  2.mjesto DALMACIJA KUP 2012.g. kadet
  2.mjesto KUP GACKE 2012.g. kadet
  3.mjesto KUP GACKE 2011.g. kadet
  3.mjesto DAN GUN OPEN 2011.g. kadet
  3.mjesto M-2 2011.g. kadet
  3.mjesto VUKOVAR OPEN 2014.g. junior
   
 
ŠPORTSKA NADA KARLOVCA 2011.g.  
USPJEŠNA SPORTAŠICA GRADA 2013.g.  
 
   
AUSTRIA OPEN / KAD
2013.g. AUSTRIJA
EUROPSKO PRVENSTVO / KAD
2013.g. RUMUNJSKA
   
- 2013.
TAEKWONDO DATA
rang
bodovi
UKUPNI BODOVI
/
/
KADETKINJA -59kg (EUROPA)
/
/
/
/
/
HRVATSKA LISTA
rang HTS
bodovi
LISTA BORACA+59kg/KAD
/
/
 
LISTA NAJBOLJIH BORACA KLUBA
rang
bodovi
TOP 10
1
/
 
UKUPAN BROJ BORBI
POBJEDE
PORAZI
 
75
62
13
KLUPSKA LISTA - sezona 2014.
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
1
2
7
7
0
+7
102:18
84
 
 
 
 
 
 
BORBA
PROTIVNICA
KLUB
ZEMLJA
UZRAST
KATEGORIJA
REZULTAT
 
 
BELGIAN OPEN 2014.  
finale
NIVES KERNER
JASTREB
CRO
JUNIORKA
-63
9:5
1/2 finale
KARLA KNEZOVIĆ
MONTER
CRO
JUNIORKA
-63
13:1
1/4 finale
KARINA RETTER
LSG TAEKWONDO TEAM
GER
JUNIORKA
-63
10:2
DUTCH OPEN 2014.  
finale
CHRISTINA LAURA ZABATA
ALBERTSLUND
DEN
JUNIORKA
-63
8:2
1/2 finale
NADJA SAVKOVIC
SRBIJA NT
SRB
JUNIORKA
-63
16:5
1/4 finale
RACHEL WRIGHT
SCOTLAND NT
SCO
JUNIORKA
-63
16:0
1.kolo
JASMIN ANDERSEN
ELITE VEST
DEN
JUNIORKA
-63
9:4
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
3
9
21
15
6
+9
173:53
+120
VUKOVAR OPEN 2013.  
1/2 finale
DORIS POLE
DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-68
1:6
1/4 finale
VANESA MALKOČ
VINKOVCI
CRO
JUNIORKA
-68
7:0 K.O.
KUP NOVE GRADIŠKE 2013.  
1.kolo
DORIS POLE
DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-68
6:7
EUROPSKO KADETSKO PRVENSTVO 2013.  
1/2 finale
SOPHIA KARAMANGIOLIS
NT NJEMAČKA
GER
KADETKINJA
+59
5:10 PREDA.
1/4finale
SVETLANA BURMISTROVA
NT RUSIJA
RUS
KADETKINJA
+59
12:0
1.kolo
VLADA NAROLSKA
NT UKRAJNA
UKR
KADETKINJA
+59
12:2
AUSTRIA OPEN 2013.  
1/4finale
YANNA SCHNEIDER
NWTU LANDERSKADER
GER
JUNIORKA
-63
11:12
1.kolo
JAGODA ULFIG
POLISH T.F.
POL
JUNIORKA
-63
11:3
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2013.  
finale
KARLA ČIKOTIĆ
MARJAN
CRO
KADETKINJA
+59
18:3
1/2 finale
MARGITA ČOVIĆ
KOCUNAR
CRO
KADETKINJA
+59
B.B.
1/4 finale
MARIJA NIKŠIĆ
GACKA
CRO
KADETKINJA
+59
3:0
BELGIAN OPEN 2013.  
finale
MOLLIE SCHOFIELD
BTS
GBR
KADETKINJA
+59
2:3
1/2 finale
MILENA MAZUREK
UKS G8 BIELANY
POL
KADETKINJA
+59
13:1
1.kolo
NATALIC ROSENDAL LAURIDSEN
BTK HUK TTI DENMARK
DEN
KADETKINJA
+59
13:0
PLEMENITI TAEKWONDO TURNIR ZAPREŠIĆA 2013.  
finale
BARBARA BIONDIĆ
SENJ
CRO
KADETKINJA
+59
21:1
1/2 finale
MARIJA NIKŠIĆ
GACKA
CRO
KADETKINJA
+59
K.O.
1.kolo
NIKA ŠIRCELJ
ŠMARTNO - LITJA
SLO
KADETKINJA
+59
7:0
GERMAN OPEN 2013.  
1/4finale
YANNA SCHNEIDER
NWTU LANDERSKADER
GER
JUNIORKA
-63
11:12
1.kolo
JAGODA ULFIG
POLISH T.F.
POL
JUNIORKA
-63
11:3
DALMACIJA KUP 2013.  
finale
KARLA ČIKOTIĆ
MARJAN
CRO
KADETKINJA
+59
13:2
1/2 finale
BARBARA BIONDIĆ
SENJ
CRO
KADETKINJA
+59
K.O.
NATJECATELJSKA SEZONA 2012.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
2
9
23
20
3
+17
265:33
+232
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2012.  
finale
MIRNA STOLICA
KOCUNAR
CRO
KADETKINJA
+59
13:3
1/2 finale
LUCIJA PAVLEK
ČIGRA
CRO
KADETKINJA
+59
17:3
1/4 finale
PETRA ČEPIĆ
ST KWAN
CRO
KADETKINJA
+59
10:2
1.kolo
MARIJA NIKŠIĆ
GACKA
CRO
KADETKINJA
+59
1:0
CROATIA OPEN 2012.  
finale
DARIA POIRADINA
NT RUSSIA
RUS
KADETKINJA
+59
3:3 Z.B.
1/2 finale
LORENA ORTIZ
TWIST ZURICH
SUI
KADETKINJA
+59
11:4
1/4 finale
IVANA PAČAR
ČIGRA
CRO
KADETKINJA
+59
14:0
1.kolo
MOHAMED MENNATALLA MOSTAFA
FUJAIRAH
UAE
KADETKINJA
+59
21:0
JASTREB OPEN 2012.  
finale
IVA KALIĆ
JASTREB
CRO
KADETKINJA
+59
6:0 K.O.
1/2 finale
PETRA PAVELIĆ
VELEBIT
CRO
KADETKINJA
+59
7:0
KONDOR OPEN 2012.  
finale
SARA PUNGARTNIK
JITAE MARIBOR
SLO
KADETKINJA
+59
13:0
1/2 finale
MARIJA NIKŠIĆ
GACKA
CRO
KADETKINJA
+59
18:1
1/4 finale
NIKA ŠIRCELJ
ŠMARTNO - LITJA
SLO
KADETKINJA
+59
18:0
AUSTRIAN OPEN 2012.  
1/4 finale
MARTIN LEONIE
TKD AILINGEN
GER
KADETKINJA
+59
0:2 POVREDA
KUP GACKE 2012.  
finale
MIRNA STOLICA
TK KOCUNAR
CRO
KADETKINJA
+59
POVREDA
1/2 finale
BARBARA BIONDIĆ
TK SENJ
CRO
KADETKINJA
+59
11:2
1/4 finale
IVANA ŠANTIĆ
TK KWON
CRO
KADETKINJA
+59
22:0
BELGIAN OPEN 2012.  
1/2 finale
NATALIA SWITKOWSKA
POLAND
POL
KADETKINJA
+59
16:0
FENIKS BUDO SPORT KUP 2012.  
finale
IVANA PAČAR,
ČIGRA
CRO
KADETKINJA
+59
7:2
1/2 finale
PAULA KUNIĆ
METALAC
CRO
KADETKINJA
+59
3:1
1/4 finale
ZOE VAGIĆ
CONTRA
CRO
KADETKINJA
+59
10:0
1.kolo
IVANA SANTIC
KWON
CRO
KADETKINJA
+59
27:1
DALMACIJA KUP 2012.  
finale
MIRNA STOLICA
KOCUNAR
CRO
KADETKINJA
+59
4:6
1/2 finale
BARBARA BIONDIĆ
SENJ
CRO
KADETKINJA
+59
12:2
NATJECATELJSKA SEZONA 2011.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
1
10
24
20
4
+16
214:91
+123
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2011.  
finale
IVANA KNEZOVIĆ
IMOTSKI
CRO
KADETKINJA
-59
10:6
1/2 finale
ANAMARIJA SILIĆ
FORTECA
CRO
KADETKINJA
-59
7:0
1/4 finale
DANIELA BOŽINOVIĆ KARAUZ
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-59
8:3
1.kolo
MAJA AGATIĆ
MASTER
CRO
KADETKINJA
-59
9:4
JASTREB OPEN 2011.  
finale
MATEA FRLJAK
MASTER
CRO
KADETKINJA
-59
12:11
1/2 finale
MILICA BOŽANIĆ
IMPERIUM
CRO
KADETKINJA
-59
17:1
CROATIA OPEN 2011.  
finale
LICIA MARTIGNANI
TEAM EMILIA ROMAGNA
ITA
KADETKINJA
-59
10:18
1/2 finale
AMALIA DIAKAKI
TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
GRE
KADETKINJA
-59
9:0
1/4 finale
DORA TURKALJ
HWARANG
CRO
KADETKINJA
-59
10:5
AUSTRIA OPEN 2011.  
1/2 finale
PIA LEONHARDT
TSC GLADBECK
GER
KADETKINJA
-59
POVREDA
1/4 finale
MEDALINE FOLGMANN
TG JEONG EUI NETTETAL
GER
KADETKINJA
-59
9:4
KUP GACKE 2011.  
1/2 finale
SARA RAJČEVIĆ
FOX
CRO
KADETKINJA
-55
8:9
1/4 finale
IVANA CVITKOVIĆ
GACKA
CRO
KADETKINJA
-55
6:0
DAN GUN 2011.  
1/2 finale
BARBARA KRUNEŠ
FENIKS VUKOMEREC
CRO
KADETKINJA
-55
7:9
1/4 finale
DORA TURKALJ
HWARANG
SLO
KADETKINJA
-55
13:1
BELGIAN OPEN 2011.  
finale
KATSIARYNA AKHRAMENIA
BELARUSIAN NT
BLR
KADETKINJA
-55
11:6
1/2 finale
ROWE SHANELLE
NOTTINGHAM TKD
GBR
KADETKINJA
-55
8:0
1/4 finale
RITA HERMANN
KONIGSBORNER SV
GER
KADETKINJA
-55
6:3
FENIKS BUDO SPORT KUP 2011.  
finale
IVANA VRANEŠIĆ
BANIJA
CRO
KADETKINJA
-55
7:5
1/2 finale
NERMA IBRAHIMKADIĆ
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-55
5:0
DALMACIJA KUP 2011.  
finale
MARIJANA KARIN
IMOTSKI
CRO
KADETKINJA
-55
8:3
1/2 finale
SARA RAJČEVIĆ
FOX
CRO
KADETKINJA
-55
5:3
1/4 finale
DARIN SIMUNIĆ
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-55
NIJE DOŠLA
1.kolo
PAULA LEKIĆ
KARLOVAC
CRO
KADETKINJA
-55
8:1