2.mjesto JUNIORSKO EP 2013.g. PORTUGAL
  1.mjesto AUSTRIAN OPEN 2013.g. JUNIORKA
  1.mjesto BELGIAN OPEN 2012.g. JUNIORKA
  1.mjesto DUTCH OPEN 2012.g. JUNIORKA
  1.mjesto AUSTRIAN OPEN 2011.g. JUNIORKA
  1.mjesto CROATIA OPEN 2010.g. KADETKINJA
  1.mjesto AUSTRIAN OPEN 2009.g. KADETKINJA
  1.mjesto TRELLEBORG OPEN 2009.g. KADETKINJA
  2.mjesto TRELLEBORG OPEN 2010.g. KADETKINJA
  3.mjesto GERMAN OPEN 2010.g. JUNIORKA
  3.mjesto CROATIA OPEN 2009.g. KADETKINJA
  3.mjesto CROATIA OPEN 2008.g. KADETKINJA
  3.mjesto AUSTRIAN OPEN 2010.g. KADETKINJA
  3.mjesto TRELLEBORG OPEN 2011.g. JUNIORKA
  3.mjesto GERMAN OPEN 2011.g. JUNIORKA
  3.mjesto CROATIA OPEN 2011.g. JUNIORKA
  3.mjesto AUSTRIAN OPEN 2012.g. JUNIORKA
  3.mjesto BELGRADE TROPHY 2012.g. JUNIORKA
  1.mjesto JUNIORSKO PH 2013.g.
  1.mjesto KADETSKO PH 2010.g.
  1.mjesto KADETSKO PH 2009.g.
  2.mjesto JUNIORSKO PH 2012.g.
  3.mjesto SENIORSKO PH 2013.g.
  3.mjesto KADETSKO PH 2005.g.  
  3.mjesto JUNIORSKO PH 2011.g.  
  1.mjesto KONDOR OPEN (kvalif. tur.) 2012.g. JUNIORKA
  1.mjesto KUP GACKE 2011.g. JUNIORKA
  1.mjesto DALMACIJA KUP 2011.g. JUNIORKA
  1.mjesto SUSEDGRAD SOKOL POKAL 2011.g. JUNIORKA
  1.mjesto JASTREB OPEN 2011.g. JUNIORKA
  1.mjesto FENIKS BUDO SPORT KUP 2011.g. JUNIORKA
  2.mjesto M-2 2012.g. JUNIORKA
  2.mjesto PLEMENITI T.T.ZAPREŠIĆA (kvalif. tur.) 2013.g. JUNIORKA
  2.mjesto BLJESAK 1995. (kvalif. tur.) 2013.g. JUNIORKA
  2.mjesto POLISH OPEN 2013.g. JUNIORKA
     
   
 
  ŠPORTSKA NADA KARLOVCA 2009.g.  
  NAJBOLJA STARIJA KADETKINJA KLUBA 2009.g.  
  USPJEŠNA MLADA SPORTAŠICA GRADA 2010.g.  
  NAJBOLJA KADETKINJA TSKŽ 2010.g.  
  USPJEŠNA MLADA SPORTAŠICA GRADA 2012.g.  
  USPJEŠNA MLADA SPORTAŠICA ŽUPANIJE 2012.g.  
 
   
ADIDAS-JEWOO- PRESIDENT CUP / KAD
2009.g. NJEMAČKA
GERMAN OPEN/ JUN
2011.g. NJEMAČKA
AUSTRIA OPEN/ JUN
2013.g. AUSTRIJA
POLISH OPEN/ JUN
2013.g. POLJSKA
EUROPSKO JUNIORSKO PRVENSTVO/ JUN
2013.g. PORTUGAL
WORLD COMBAT GAMES/ SEN
2013.g. RUSIJA
   
- 2013.
TAEKWONDO DATA
rang
bodovi
UKUPNI BODOVI
5772
20
JUNIORKA -63kg (EUROPA)
12
7
JUNIORKA -63kg (SVIJET)
16
12.50
HRVATSKA LISTA
rang HTS
bodovi
LISTA BORACA -63kg/JUN
/
/
 
LISTA NAJBOLJIH BORACA KLUBA
rang
bodovi
TOP 10
7
340
 
UKUPAN BROJ BORBI
POBJEDE
PORAZI
 
66
51
15
KLUPSKA LISTA - sezona 2013.
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
5
3
8
6
2
+4
64:36
+28
 
 
 
BORBA
PROTIVNICA
KLUB
ZEMLJA
UZRAST
KATEGORIJA
REZULTAT
SPORTACCORD WORLD COMBAT GAMES 2013. (HRVATSKI TIM- VRANEŠIĆ, MATIĆ, SUMIĆ, ŠTETIĆ, RASTOVIĆ)  
za medalju
Anastasiia Baryshnikova
Kristina Khafizova
Alexandra Lychagina
Ekaterina Mitrofanova
Anastasia Skipina
Daria Zhuravleva
NT RUSIJA
RUS
SENIORKA
305
4:4 (0:1)
3.borba
Aline Dossou Gbete
Floriane Liborio
Maeva Mellier
Haby Niare
Estelle Vander Zwalm
Magda Wiet-Henin
NT FRANCUSKA
FRA
SENIORKA
305
1:1
2.borba
Yunfei Guo
Yuzhuo Hou
Chen Li
Yun Wang
Jingyu Wu
Hua Zhang
NT KINA
KIN
SENIORKA
305
9:10
1.borba
Anastasiia Baryshnikova
Kristina Khafizova
Alexandra Lychagina
Ekaterina Mitrofanova
Anastasia Skipina
Daria Zhuravleva
NT RUSIJA
RUS
SENIORKA
305
6:19
JUNIORSKO EUROPSKO PRVENSTVO 2013.  
finale
KRISTINA PROKUDINA
NT RUSIJA
RUS
JUNIORKA
-63
7:8
1/2 finale
SUDE BULUT
NT TURSKA
TUR
JUNIORKA
-63
16:6
1/4 finale
INE SVENDSEN
NT NORVEŠKA
NOR
JUNIORKA
-63
11:6
1 .kolo
ANNIKA BULEGATO
NT ITALIA
ITA
JUNIORKA
-63
12:3
POLISH OPEN 2013.  
finale
CECILIA CASTRO BURGOS
NT ŠPANJOLSKA
ESP
JUNIORKA
-63
2:2 (0:1)
1/2 finale
JONE MAGDALENO ALBIZU
NT ŠPANJOLSKA
ESP
JUNIORKA
-63
7:2
1/4 finale
VITALIYA TSYKMAN
NT BJELORUS
BEL
JUNIORKA
-63
11:1
AUSTRIA OPEN 2013.  
finale
TEREZA SCHINDLEROVA
NT CZECH
CZE
JUNIORKA
-63
9:8
1/2 finale
JELIZAVETA MALYSJEVA
OSTERMALMS HAPKIDO
SWE
JUNIORKA
-63
11:4
1/4 finale
VENESSA KOERNDL
TKD ALTMANNSTEIN
GER
JUNIORKA
-63
5:3
1 .kolo
JASMIN GROSSE
NT FRENCH
FRA
JUNIORKA
-63
11:5
SENIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2013.  
1/2 finale
MARTINA SUMIĆ
TK METALAC
CRO
SENIORKA
-62
2:9
1/4 finale
NIVES AMBRUŠ
TK MEDVEDGRAD
CRO
SENIORKA
-62
10:4
BLJESAK 1995. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
1/2 finale
KARLA KRSNIK
TK DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-63
5:7
1/4 finale
TAMARA DANILOVIĆ
TK VELEBIT
GER
JUNIORKA
-63
11:8
JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2013. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
finale
MATEA JELIĆ
TK KNIN
CRO
JUNIORKA
-63
7:12 POVRED.
1/2 finale
SARA OBRADOVAC
TK DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-63
5:1
1/4 finale
RIKARDA GALIĆ
TK OSVIT
CRO
JUNIORKA
-63
16:2
PLEMENITI TAEKWONDO TURNIR ZAPREŠIĆA 2013. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
finale
MATEA JELIĆ
TK KNIN
CRO
JUNIORKA
-63
7:12
1/2 finale
KARLA KRSNIK
TK DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-63
11:6
1/4 finale
LJUBA LEKO
TK IMOTSKI
CRO
JUNIORKA
-63
8:0
NATJECATELJSKA SEZONA 2012.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
3
11
25
19
6
+13
205:86
+119
 
BELGRADE TROPHY 2012.  
1/2 finale
MATEA JELIĆ
TK KNIN
CRO
JUNIORKA
-63
9:7
1/4 finale
VENESSA KORNDL
TKD ALTMANNSTEIN
GER
JUNIORKA
-63
8:4
KONDOR OPEN 2012. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
finale
MATEA JELIĆ
TK KNIN
CRO
JUNIORKA
-63
7:7 Z.B.
1/2 finale
SARA OBRADOVAC
TK DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-63
12:7
1/4 finale
IVANA KNEZOVIĆ
TK IMOTSKI
CRO
JUNIORKA
-63
7:0
AUSTRIAN OPEN 2012.  
1/2 finale
CECILIA CASTRO BURGOS
C.D MONTEOLIVA
ESP
JUNIORKA
-63
3:6
1/4 finale
GIULIA TASCHINI
G. S. FF. OO.
ITA
JUNIORKA
-63
13:5
KUP GACKE 2012.  
finale
FRANKA BUTKOVIĆ
TK OMEGA
CRO
JUNIORKA
-63
10:2
1/2 finale
MATEA KRZNARIĆ
TK ČIGRA
CRO
JUNIORKA
-63
7:0
SENIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2012.  
1/4 finale
MARINA SUMIĆ
TK METALAC
CRO
SENIORKA
-62
7:12
1. kolo
JOSIPA MAMIĆ
TK NOVI ZAGREB
CRO
SENIORKA
-62
9:4
BELGIAN OPEN 2012.  
finale
NATHLIE FOGELBERG
STAFFANSTORFS
SWE
JUNIORKA
-63
15:0
1/2 finale
JAGODA ULFIG
MUKS PIENATSKA
POL
JUNIORKA
-63
15:1
1/4 finale
MILICA TAŠIĆ
NT SRBIJA
SRB
JUNIORKA
-63
13:1
1 .kolo
JASMIN GROSSE
TKD GLADBECK
GER
JUNIORKA
-63
5:0
DUTCH OPEN 2012.  
finale
MATEA JELIĆ
NT CROATIA
CRO
JUNIORKA
-63
3:1
1/2 finale
TEREZA SCHINDLEROVA
NT CZECH
CZE
JUNIORKA
-63
6:1
1/4 finale
VENESSA KORNDL
TKD VORNHEREIN
GER
JUNIORKA
-63
8:1
1 .kolo
SAGIDA LOHMOUDDI
ST KATHERINES
GBR
JUNIORKA
-63
9:1
JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2012.  
finale
MATEA JELIĆ
TK KNIN
CRO
JUNIORKA
-63
8:9
1/2 finale
ANDREA KAPELINA
TK OSVIT
CRO
JUNIORKA
-63
11:1
US OPEN 2012.  
1.kolo
AMANDA BLUFORD
USA
USA
JUNIORKA
-63
1:1 SUP
DALMACIJA KUP 2012.  
finale
MATEA JELIĆ
TK KNIN
CRO
JUNIORKA
-63
8:3
M-2 2012.  
finale
MATEA JELIĆ
TK KNIN
CRO
JUNIORKA
-63
3:4
1/2 finale
SARA OBROVAC
TK DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-63
9:6
NATJECATELJSKA SEZONA 2011.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
2
9
21
16
5
+11
156:73
+83
 
JASTREB OPEN 2011.  
finale
MARIJA KOLEDIĆ
TK SAJNAMI
CRO
JUNIORKA
-68
13:1
CROATIA OPEN 2011.  
1/2 finale
MATEA JELIĆ
TK KNIN
CRO
JUNIORKA
-63
3:6
1/4 finale
TEREZA SCHINDLEROVA
TKD LACEK
CEH
JUNIORKA
-63
3:1
1 .kolo
VASILIKI SIDIROPOULOU
TEAM XANTHIS
GRE
JUNIORKA
-63
14:2
AUSTRIA OPEN 2011.  
finale
KIM REACQ
TS ALI TAPIA
NED
JUNIORKA
-63
1:0
1/2 finale
ALISSA LEHMANN
BODENSEE SCHULSPORT..
GER
JUNIORKA
-63
5:4
1/4 finale
ANASTASIA SERPIATOUSKAYA
ESPADON
BLR
JUNIORKA
-63
4:0 K.O.
1 .kolo
DAJANA PERIŠIĆ
NT SRBIJA
SRB
JUNIORKA
-63
1:0
JUNIORSKO PH 2011.  
finale
JOSIPA MATIĆ
ZAPREŠIĆ
CRO
JUNIORKA
-63
5:6
1/2 finale
ANDREA KAPELINA
OSVIT
CRO
JUNIORKA
-63
13:1
SUSEDGRAD SOKOL POKAL 2011.  
finale
REA BUDIĆ
DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-63
8:2
1/2 finale
DOMINA ERDEŠI
MAKSIMIR
CRO
JUNIORKA
-63
22:1
BELGIAN OPEN 2011.  
1/2 finale
MELANIE MAUERSBERGER
GEMEINSCHAFT ALLG
GER
JUNIORKA
-63
9:10
1/4 finale
LIS KATARZYNA
MUKS PIETNASTKA
POL
JUNIORKA
-63
9:6
FENIKS BUDO SPORT KUP 2011.  
finale
SARA OBRADOVAC
DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-63
10:2
1/2 finale
TONKA MADI
DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-63
5:1
1/4 finale
DUNJA LEMAIĆ
DRAGON
SLO
JUNIORKA
-63
5:4
GERMAN OPEN 2011.  
1/2 finale
REA BUDIĆ
CROATIAN NT
CRO
JUNIORKA
-63
3:7
1/4 finale
SCONSTANZA SCHOBER
CHILE NT
CHILE
JUNIORKA
-63
12:8
TRELLEBORG OPEN 2011.  
1/2 finale
YONCA CELIK
NWTU TEAM
GER
JUNIORKA
-63
3:9
1/4 finale
SONIA KAIDI
CALMARE TKD CLUB
SWE
JUNIORKA
-63
6:2