1.mjesto AUSTRAN OPEN 2012.g. kadet
  1.mjesto BELGIAN OPEN 2011.g. kadet
  2.mjesto TRELLEBORG OPEN 2009.g. kadet
  3.mjesto GERMAN OPEN 2013.g. junior
  3.mjesto BELGRADE TROPHY 2012.g. kadet
 
  1.mjesto PLEMENITI T.T.ZAPREŠIĆA 2013.g. kadet
  1.mjesto JASTREB OPEN 2012.g. kadet
  1.mjesto KONDOR OPEN 2012.g. kadet
  1.mjesto M-2 2012.g. kadet
  1.mjesto SUSEDGRAD SOKOL POKAL 2011.g. kadet
  1.mjesto DAN GUN OPEN 2011.g. kadet
  2.mjesto FENIKS BUDO SPORT KUP 2011.g. kadet
  2.mjesto DAN GUN OPEN 2012.g. kadet
  2.mjesto KUP GACKE 2012.g. kadet
  3.mjesto DALMACIJA KUP 2011.g. kadet
  3.mjesto KUP GACKE 2011.g. kadet
  3.mjesto FENIKS BUDO SPORT KUP 2012.g. kadet
   
  MLADA NADA GRADA 2012.g.  
   
AUSTRIA OPEN 2011.
kadet AUSTRIA
   
- 2013.
TAEKWONDO DATA
rang
bodovi
UKUPNI BODOVI
18999
2
KADETKINJA -59kg (EUROPA)
/
/
/
/
/
HRVATSKA LISTA
rang HTS
bodovi
LISTA BORACA -59kg/KAD
/
/
 
LISTA NAJBOLJIH BORACA KLUBA
rang
bodovi
TOP 10
/
/
KLUPSKA LISTA - sezona 2013.
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
6
6
14
9
5
+4
74:44
+30
 
 
 
 
 
 
BORBA
PROTIVNICA
KLUB
ZEMLJA
UZRAST
KATEGORIJA
REZULTAT
 
 
AUSTRIA OPEN 2013.  
finale
VIKTORIJA PAVLOVSKI
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-59
0:0 (SUCI)
1/2finale
MILENA MAZUREK
NT POLISH
POL
KADETKINJA
-59
5:0
1/4 finale
ANA MEDECI
SPORTSCHULE E.V.
GER
KADETKINJA
-59
14:0
SUSEDGRAD SOKOL POKAL (kvalifikacijski kadetski turnir za EP 2013.g)  
1/2finale
KRISTINA ČERINA
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-59
4:10
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2013. (kvalifikacijski kadetski turnir za EP 2013.g)  
finale
VIKTORIJA PAVLOVSKI
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-59
3:5
1/2finale
KRISTINA ČERINA
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-59
5:4
1/4 finale
MARTINA KARAKAŠ
PLITVICE
CRO
KADETKINJA
-59
10:1
BELGIAN OPEN 2013.  
1/4 finale
JASMIN ANDERSEN
ELITE VEST
DEN
KADETKINJA
-59
1:13
GERMAN OPEN 2013.  
1/2 finale
DORIS POLE
DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-59
1:1 SUCI
1/4 finale
ENA ČORIĆ
DUBRAVA
CRO
JUNIORKA
-59
3:1
2 .kolo
ALEXANDRA KATSOULI
NT GRČKA
GRE
JUNIORKA
-59
14:2
1 .kolo
PIA LEONHARDT
NJEMAČKA
GER
JUNIORKA
-59
5:3
DALMACIJA KUP 2013. (kvalifikacijski kadetski turnir za EP 2013.g)  
finale
VIKTORIJA PAVLOVSKI
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-59
3:2
1/2 finale
ANTONIA MIHALJEVIĆ
OBROVAC
CRO
KADETKINJA
-59
6:2
 
NATJECATELJSKA SEZONA 2012.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
4
10
23
18
6
+12
177:93
+84
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2012.  
1/4 finale
DORIS POLE
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-59
1:2
1. kolo
PETRA TUŠKAN
KARLOVAC
CRO
KADETKINJA
-59
15:8
CROATIA OPEN 2012.  
1. kolo
DELILA RAMIĆ
NOVI GRAD SARAJEVO
BIH
KADETKINJA
-59
3:1
JASTREB OPEN 2012.  
finale
SARA ROZINA
ŠMARTNO - LITJA
SLO
KADETKINJA
-59
9:3
1/2 finale
LAYLA JUKAN
BAN KEGLEVIĆ
CRO
KADETKINJA
-59
4:0
BELGRADE TROPHY 2012.  
1/2 finale
DORIS POLE
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-59
2:7
1/4 finale
DESPINA BEKIRI
KYUNG HEE ATHENS
GRE
KADETKINJA
-59
15:2
KONDOR OPEN 2012.  
finale
IVA POŽEGA
BANIJA PANDAS
CRO
KADETKINJA
-59
8:0
1/2finale
MARGARETA BURG
SAJNAMI
CRO
KADETKINJA
-59
2:1
1/4 finale
MARTINA KARAKAŠ
PLITVICE
CRO
KADETKINJA
-59
2:0
AUSTRIAN OPEN 2012.  
finale
DORIS POLE
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-59
4:4 Z.B.
1/2finale
SOPHIA KARAMANGIOLIS
BAERISCHE TKD UNION
GER
KADETKINJA
-59
1:3
1/4 finale
ANASTASIA KONSTANTINIDOY
ARCHAIA OLYMPIA
GRE
KADETKINJA
-59
5:3
KUP GACKE 2012.  
finale
ANDREA ĆURKOVIĆ
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-59
10:11
1/2finale
MATEA KRALJIĆ
GACKA
CRO
KADETKINJA
-59
8:0
1/4 finale
VIKTORIJA PAVLOVSKI
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-59
9:8
DAN GUN OPEN 2012.  
finale
DORIS POLE
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-59
4:5
1/2finale
MARIJA NIKŠIĆ
GACKA
CRO
KADETKINJA
-59
15:8
1/4 finale
IVONA VUKOVIĆ
DUGA RESA
CRO
KADETKINJA
-59
24:12
FENIKS BUDO SPORT KUP 2012.  
1/2 finale
DORIS POLE
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-59
0:14
1/4 finale
MIA VALINČIĆ
GACKA
CRO
KADETKINJA
-59
12:0
M-2 2012.  
finale
DORIS POLE
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-55
4:2
1/2 finale
KARLA SENIČIĆ
JAKOVLJE
CRO
KADETKINJA
-55
14:1
1/4 finale
ANA ŽAGAR
ORION
CRO
KADETKINJA
-55
8:3
NATJECATELJSKA SEZONA 2011.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
8
9
18
11
7
+4
107:76
+31
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2011.  
1/4 finale
IVA BARONIĆ
FOX
CRO
KADETKINJA
-55
5:8
1. kolo
ANA BULIĆ
VRBOVEC
CRO
KADETKINJA
-55
7:0
JASTREB OPEN 2011.  
1/4 finale
IVONA LUKIĆ
SAJNAMI
CRO
KADETKINJA
-55
1:6
AUSTRIA OPEN 2011.  
1/4 finale
MELINA MUELLERS
TC GLADBECK
GER
KADETKINJA
-55
4:6
SUSEDGRAD SOKOL POKAL 2011.  
finale
BARBARA KRUNEŠ
FENIKS VUKOMEREC
CRO
KADETKINJA
-55
3:1
1/2 finale
NERMA IBRAHIMKADIĆ
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-55
19:1
KUP GACKE 2011.  
finale
SARA RAJČEVIĆ
FOX
CRO
KADETKINJA
-55
4:6
1/2finale
JOSIPA RADMILO
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-55
NIJE DOŠLA
1/4 finale
MATEA KRZNARIĆ
ČIGRA
CRO
KADETKINJA
-55
7:3
DAN GUN 2011.  
finale
BARBARA KRUNEŠ
FENIKS VUKOMEREC
CRO
KADETKINJA
-55
7:5
1/2 finale
VERONIKA JANEŠ
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-55
5:3
1/4 finale
SARA RAJČEVIĆ
FOX
CRO
KADETKINJA
-55
2:1
1. kolo
NIKOL MARČETIĆ
OMEGA
CRO
KADETKINJA
-55
6:2
FENIKS BUDO SPORT KUP 2011.  
finale
ANA ĐARMATI
BANIJA
CRO
KADETKINJA
-55
5:7
1/2 finale
BARBARA KRUNEŠ
FENIKS VUKOMEREC
CRO
KADETKINJA
-55
7:2
DALMACIJA KUP 2011.  
1/2 finale
VERONIKA JANEŠ
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-55
0:13
1/4 finale
IVANA CVITKOVIĆ
GACKA
CRO
KADETKINJA
-55
17:5
TRELLEBORG OPEN 2011.  
finale
SARI DANACI
NWTU TEAM
GER
KADETKINJA
-55
3:7
1/2 finale
IRINI GANIDOU
EORDAIKI DYNAMI
GRE
KADETKINJA
-55
4:0