1.mjesto TRELLEBORG OPEN 2010.g. KADETKINJA
  2.mjesto TRELLEBORG OPEN 2011.g. KADETKINJA
  3.mjesto BELGRADE TROPHY 2012.g. KADETKINJA
 
  1.mjesto KUP GACKE 2012.g. kadet
  1.mjesto DAN GUN OPEN 2012.g. kadet
  1.mjesto DALMACIJA KUP 2012.g. kadet
  2.mjesto KONDOR OPEN 2012.g. kadet
  2.mjesto FENIKS BUDO SPORT KUP 2012.g. kadet
  2.mjesto M-2 2012.g. kadet
  3.mjesto JASTREB OPEN 2011.g. kadet
  3.mjesto M-2 2011.g. kadet
   
   
   
     
     
   
- 2012.
TAEKWONDO DATA
rang
bodovi
UKUPNI BODOVI
/
/
KADETKINJA -55kg (EUROPA)
/
/
/
/
/
HRVATSKA LISTA
rang HTS
bodovi
LISTA BORACA -55kg/KAD
/
/
 
LISTA NAJBOLJIH BORACA KLUBA
rang
bodovi
TOP 10
/
/
KLUPSKA LISTA - sezona 2012.
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
5
8
19
14
5
+9
127:62
+65
 
 
 
 
 
 
BORBA
PROTIVNICA
KLUB
ZEMLJA
UZRAST
KATEGORIJA
REZULTAT
 
 
BELGRADE TROPHY 2012.  
1/2 finale
LARA POLLAK
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-51
7:10
1/4 finale
IOANNA SOTIRIOU
CYPRUS NT
CYP
KADETKINJA
-51
7:2
1. kolo
NADA MILINČIĆ
FENIKS
SRB
KADETKINJA
-51
8:1
KONDOR OPEN 2012.  
1/4 finale
LARA POLLAK
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-55
4:5
1. kolo
IVANA CVITKOVIĆ
GACKA
CRO
KADETKINJA
-55
12:0
AUSTRIAN OPEN 2012.  
1/4 finale
EKATERINA PAVLOVA
NT ISRAEL
ISR
KADETKINJA
-51
0:3 (Z.B.)
1. kolo
MARTINA LEPERA
CENTRO TKD KUKKIWON
ITA
KADETKINJA
-51
10:1
KUP GACKE 2012.  
finale
TENA KUNOVIĆ
BANIJA PANDAS
CRO
KADETKINJA
-51
6:4
1/2 finale
LARA TRIFUNOVIĆ
VELIKA GORICA
CRO
KADETKINJA
-51
6:1
1/4 finale
ELIZABETA KRANJČIĆ
ZAPREŠIĆ
CRO
KADETKINJA
-51
12:1
DAN GUN OPEN 2012.  
finale
TENA KUNOVIĆ
BANIJA PANDAS
CRO
KADETKINJA
-51
6:2
FENIKS BUDO SPORT KUP 2012.  
finale
IVA POŽEGA
BANIJA PANDAS
CRO
KADETKINJA
-51
2:6
1/2 finale
IVANA KORDEK
ORION
CRO
KADETKINJA
-51
14:0
1/4 finale
LARA BEKIĆ
METALAC
CRO
KADETKINJA
-51
1:0
DALMACIJA KUP 2012.  
finale
TENA KUNOVIĆ
BANIJA PANDAS
CRO
KADETKINJA
-51
6:3
1/2 finale
MARIJA BADROV
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-51
9:4
M-2 2012.  
finale
LARA POLLAK
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-51
6:13
1/2 finale
ERNA DŽANIĆ
JASTREB
CRO
KADETKINJA
-51
7:6 (Z.B.)
1/4 finale
ANA MATUCAN
ZAGREB
CRO
KADETKINJA
-51
4:0
NATJECATELJSKA SEZONA 2011.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
10
7
15
8
7
+1
112:92
+20
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2011.  
1. kolo
KATARINA ČIČERIĆ
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-51
3:4
JASTREB OPEN 2011.  
1/2finale
NADJA SAVKOVIC
GALEB
CRO
KADETKINJA
-51
1:0
1/4 finale
ERNA DŽANIĆ
JASTREB
CRO
KADETKINJA
-51
5:4
KUP GACKE 2011.  
1/4 finale
MIA BOŠKOVIĆ
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-47
6:9
1. kolo
IVA VUK
BJELOVAR
CRO
KADETKINJA
-47
7:0
FENIKS BUDO SPORT 2011.  
1/4 finale
ANDREA BEGIĆ
CRO STAR
BIH
KADETKINJA
-47
7:19
1. kolo
ANDREA PLANTEK
JASTREB
CRO
KADETKINJA
-47
4:2
DALMACIJA KUP 2011.  
1/4 finale
MARIJA BLATANČIĆ
KONDOR
CRO
KADETKINJA
-47
1:12
1. kolo
ANTONIJA MIHALJEVIĆ
OBROVAC
CRO
KADETKINJA
-47
12:0
M-2 2011.  
1/2finale
DENISA PALANICIUC
ROMANIAN NT
ROM
KADETKINJA
-47
9:15
1/4 finale
IULIA COSTACHE
ROMANIAN NT
ROM
KADETKINJA
-47
14:1
1. kolo
ERNA DŽANIĆ
JASTREB
CRO
KADETKINJA
-47
10:7
TRELLEBORG OPEN 2011.  
finale
PATRIZIA WEZSTEIN
SG- OSTALB
GER
KADETKINJA
-47
POVREDA
1/2finale
POLINA NIKULICHEVA
NORILSK TKD TEAM
RUS
KADETKINJA
-47
19:12
1/4 finale
NATASHA MILOVANOVIC
KKFUK KFUM MALMö
SWE
KADETKINJA
-47
15:6