2.mjesto BELGIAN OPEN 2012.g. JUNIORKA
  2.mjesto BELGIAN OPEN 2011.g. JUNIORKA
  2.mjesto CROATIA OPEN 2011.g. JUNIORKA
  2.mjesto GERMAN OPEN 2010.g. JUNIORKA
  1.mjesto KADETSKO PH 2010.g. kadet
  1.mjesto JUNIORSKO PH 2011.g. junior
  1.mjesto KUP GACKE 2012.g. junior
  1.mjesto DAN GUN OPEN 2011.g. junior
  1.mjesto FENIKS BUDO SPORT KUP 2011.g. junior
  3.mjesto M-2 2011.g. junior
  3.mjesto SUSEDGRAD SOKOL POKAL 2011.g. junior
  3.mjesto JASTREB OPEN 2011.g. junior
  3.mjesto KONDOR OPEN (kvalif. tur.) 2012.g. junior
  3.mjesto PLEMENITI T.T.ZAPREŠIĆA (kvalif. tur.) 2013.g. junior
  3.mjesto BLJESAK 1995. (kvalif. tur.) 2013.g. junior
   
  USPJEŠNI MLADI SPORTAŠ ŽUPANIJA ZA 2011.g  
   
     
     
   
- 2013.
TAEKWONDO DATA
rang WTF
bodovi
WTF LISTA BORACA
10324
10
HRVATSKA LISTA
rang HTS
bodovi
LISTA BORACA -49kg/JUN
/
/
 
LISTA NAJBOLJIH BORACA KLUBA
rang
bodovi
TOP 10
/
/
KLUPSKA LISTA - sezona 2013.
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
9
4
8
4
4
+0
47:46
+1
 
 
 
 
 
 
BORBA
PROTIVNICA
KLUB
ZEMLJA
UZRAST
KATEGORIJA
REZULTAT
 
 
BLJESAK 1995. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
1/2 finale
ANAMARIJA PETROVIĆ
TK PANTERA
CRO
JUNIORKA
-52
0:4
1/4 finale
TAMARA SUŠA
TK METALAC
CRO
JUNIORKA
-52
7:11 DISKV.
1. kolo
MANUELA MOLNAR
TK OGRC NOVSKA
CRO
JUNIORKA
-52
17:2
JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2013. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
1/4 finale
NINA MATOŠIĆ
TK MARJAN
CRO
JUNIORKA
-52
6:13
PLEMENITI TAEKWONDO TURNIR ZAPREŠIĆA 2013. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
1/2 finale
SARA GELENČER
TK OSVIT
CRO
JUNIORKA
-52
2:6
1/4 kolo
IVONA JUKIĆ
TK CASPER
CRO
JUNIORKA
-52
8:4
DUTCH OPEN 2013.  
1/4 finale
LAURA DOSIL GAGO
ŠPANJOLSKA
ESP
JUNIORKA
-52
5:6
1. kolo
ALEYNA BASAK
GER
GER
JUNIORKA
-52
2:0
NATJECATELJSKA SEZONA 2012.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
11
7
14
8
6
+2
88:104
-16
 
CROATIA OPEN 2012.  
1. kolo
NINA MATOŠIĆ
TK MARJAN
CRO
JUNIORKA
-49
0:15
KONDOR OPEN 2012. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
1/2 finale
ANAMARIJA PETROVIĆ
TK PANTERA
CRO
JUNIORKA
-52
8:3
1/4 finale
VANESSA ŠEGEC
TK SAJNAMI
CRO
JUNIORKA
-52
16:13
KUP GACKE 2012.  
finale
NINA MATOŠIĆ
TK MARJAN
CRO
JUNIORKA
-52
8:6
1/2 finale
VANESSA ŠEGEC
TK SAJNAMI
CRO
JUNIORKA
-52
19:16
BELGIAN OPEN OPEN 2012.  
finale
ANAMARIJA PETROVIĆ
TK PANTERA
CRO
JUNIORKA
-49
0:3
1/2 finale
ALEYNA BASAK
SG-OSTALB
GER
JUNIORKA
-49
3:2
1/4 finale
ELITA MAVSAROVA
KOREA CLUB HOUDEN
BEL
JUNIORKA
-49
8:4
1. kolo
SHANNON MURRAY
LEINSTER
IRL
JUNIORKA
-49
3:0
DUTCH OPEN 2012.  
1/2 finale
ALEYNA BASAK
SG OSTALB
GER
JUNIORKA
-49
3:8
1/4 finale
YULIYA KHIMINCHUK
TN UKRAJNA
UKR
JUNIORKA
-49
5:3
JUNIORSKO PH 2012.  
1/2 finale
IVANA BABIĆ
MARJAN
CRO
JUNIORKA
-49
2:5
1/4 finale
ANA ŠOšTARKO
BJELOVAR
CRO
JUNIORKA
-49
16:15
M-2 2012.  
1. kolo
KRISTINA TOMIĆ
OSVIT
CRO
JUNIORKA
-49
1:7
NATJECATELJSKA SEZONA 2011.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
3
9
20
15
5
+10
181:92
+89
 
JASTREB OPEN 2011.  
1/2 finale
VANESSA ŠEGEC
SUJNAMI
CRO
JUNIORKA
-49
10:11
1/4 finale
ANA ŠOšTARKO
BJELOVAR
CRO
JUNIORKA
-49
10:3
CROATIA OPEN 2011.  
finale
ANA PAVLOVIĆ
METALAC
CRO
JUNIORKA
-49
POVREDA
1/2 finale
ELENI TERZIDOU
TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
GRE
JUNIORKA
-49
9:6
1/4 finale
ANA ŠOšTARKO
BJELOVAR
CRO
JUNIORKA
-49
22:10
1. kolo
FELISITI STOYKOVA
FORCE - SOFIA
BUG
JUNIORKA
-49
12:0
JUNIORSKO PH 2011.  
finale
NINA MATOŠIĆ
MARJAN
CRO
JUNIORKA
-46
11:0
1/2 finale
MARIJA BLATANČIĆ
KONDOR
CRO
JUNIORKA
-46
4:3
SUSEDGRAD SOKOL POKAL 2011.  
1/2 finale
BRIGITA MAMIĆ
NOVI ZAGREB
CRO
JUNIORKA
-52
3:1 (POV.)
DAN GUN OPEN 2011.  
finale
DIJANA KAJTAZI
OBROVAC
CRO
JUNIORKA
-49
9:2
1/2 finale
DORA PEĆNIK MALČEVIĆ
PANTERA
CRO
JUNIORKA
-49
3:1
BELGIAN OPEN 2011.  
finale
HAJER MUSTAPHA
FRANCE NT
FRA
JUNIORKA
-46
9:11
1/2 finale
BASHIR, LUMA SALEH HAMAD
JORDAN NT
JOR
JUNIORKA
-46
8:3
1/4 finale
SERA GOEKMEN
SG-OSTALB
GER
JUNIORKA
-46
7:5
1. kolo
HAYLEY NOLA
IRELAND NT
IRL
JUNIORKA
-46
7:5
FENIKS BUDO SPORT 2011.  
finale
KLAUDIA LIPCSEI
HUNGARY
HUN
JUNIORKA
-49
17:2
GERMAN OPEN 2011.  
1/4 finale
SABRINA NöLB
BTU LEOPARD
GER
JUNIORKA
-49
12:13
2. kolo
CELIA TORTOSA
SPANISH NT
ESP
JUNIORKA
-49
8:5
1. kolo
EWELINA MIERZWINSKA
NIDZICKI KLUB
POL
JUNIORKA
-49
9:4
M-2 2011.  
1/2 finale
ANA PETRUŠIĆ
DRAGON ORIENT
SLO
JUNIORKA
-49
5:8
1/4finale
ANDREA MARINOVIĆ
CRO STAR
BIH
JUNIORKA
-49
12:0