mjesto: Zagreb
1. FENIKS KUP
datum: 17. ožujak 2007.
 
 
ml. KADETI
 
ime i prezime  klub
--24 kg
1. MATEO MIKUŠ, Orion
2. MISLAV SALOPEK, Susedgrad Sokol

-27 kg
1. DOMAGOJ IVANRAIČ, Jastreb
2. FRANJO JUKIĆ, Lokomotiva
3. BORNA SLUKAN, Osvit
3. IVAN MAJDAK, Susedgrad Sokol

-30 kg
1. MARKO MALJKOVIĆ, Osvit
2. MAKS ŠALATA, Jastreb
3. GABRIJEL PUKLIN, Susedgrad Sokol
3. GORAN GRABARIĆ, Maksimir

-33 kg
1. DOMAGOJ TURKALJ, Susedgrad Sokol
2. DAVID DOBRINIĆ, Lekenik
3. NIKOLA ŠKURDIJA, Borik
3. BRUNO VARNICA, Vrlika

-36 kg
1. LUKA HORVAT, Fox
2. ROBERT REZO, Dubrava
3. IVAN PENAVA, Orion
3. ANTONIJO KOS, Maksimir

-39 kg
1. HRVOJE ŠEP, Jastreb
2. ROK STJEPANJEK, Susedgrad Sokol
3. BORIS DEBELJAK, Jastreb
3. MIHAEL DEBELEC, Novi Zagreb

-43 kg
1. BORNA ŠALINOVIĆ, Orion
2. IVAN VUKONIĆ, Radnik
3. DOMAGOJ TOMAJIĆ, Gacka
3. ARTUR KALIN, Novi Zagreb

-47 kg
1. ROMEO BRTAN, Feniks Vukomerec
2. STIPE TURUDIĆ, Vrlika

+51 kg
1. IVAN ANTOLOVIĆ, Dubrava
2. TOMISLAV IVANČIĆ, Orion
3. VALENTINO VLAHOVIĆ, Maksimir
3. ANTE TURKOVIĆ, Susedgrad Sokol


EKIPNO MLAĐI KADETI

1. JASTREB 27
2. ORION 25
3. SUSEDGRAD SOKOL 23


NAJBOLJI MLAĐI KADET:
LUKA HORVAT, Fox


2007.
ml. KADETKINJE
 
ime i prezime  klub
-24 kg
1. JELENA PERKOVIĆ, Orion
2. IVA HRDAN, Rugvica

-27 kg
1. MAJA LJUBANOVIĆ, Kondor
2. MATEJA KORAĆ, Kondor
3. GABRIJELA SALOPEK, Susedgrad Sokol
3. MIA ČIČAK, Novi Zagreb

-30 kg
1. ANDREJA PACARDI, Fox
2. LORA MANDIĆ, Osvit
3. MARTA RONČEVIĆ, Maksimir

-33 kg
1. MIA BOSKOVIĆ, Osvit
2. MATEA VICEBAN, Lokomotiva
3. MATEA FRLJAK, Maksimir
3. ENA ĆORIĆ, Rugvica

-36 kg
1. IVA BARONIĆ, Fox
2. DORA TURKALJ, Susedgrad Sokol
3. IVANA HLEB ĐORDIĆ, Feniks Vukomerec
3. VERONIKA JANEŠ, Osvit

-39 kg
1. LUCIJA KRUNEŠ, Feniks Vukomerec
2. ANTONIJA VRANIĆ, Dubrava
3. MARIJANA MARTIĆ, Osvit
3.

-43 kg
1. PETRA FRANULOVIĆ, Metalac
2. LUCIJA KLJENAK, Novi Zagreb
3. SARA RAJČEVIĆ, Fox

-47 kg
1. NIKA DVORŠČAK, Jastreb
2. IVA KENJEREŠ, Feniks Vukomerec

+51 kg
1. MATINA ŠAPINA, Rugvica
2. DORA BIŠKUP, Novi Zagreb
3. NIKOLINA VUČIĆ, Gacka


EKIPNO MLAĐE KADETKINJE

1. FOX 19
2. OSVIT 14
3. KONDOR 14


NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA:
MAJA LJUBANOVIĆ, Kondor



 
 
KADETI
 
ime i prezime  klub
-33 kg
1. MAGOR PAPIGA, Orion
2. MATIJA SEKUŠAK, Jastreb
3. MARTIN BURIĆ, Gacka
3. ANTONIJO ŠTEFEK, Omega

-37 kg
1. ADRIAN VRANEŠA, Osvit
2. TIN BRAJČIĆ, Jastreb
3. JOSIP ŠUŠKOVIĆ JAKUPAC, Dubrava
3. DENI ANDRUN RAZIĆ, Osvit

-41 kg
1. JURE JADRIJEVIĆ, Feniks Vukomerec
2. VALENTINO DUČKIĆ, Dubrava
3. VEDRAN FERENŠČAK, Dubrava
3. ANTONIJO SRŠEK, Dubrava

-45 kg
1. IVAN MUTH, Osvit
2. DARIO JAIĆ, Osvit
3. ANDRIJA CRNIĆ, Gacka
3. ANTE KLARIĆ, Novi Zagreb

-49 kg
1. MATIJA MLINARIĆ, Jastreb
2. SANTINO PAVALIĆ, Kondor
3. DOMINIK SAČARIĆ,Radnik
3. LUKA KAKARIGI, Maksimir

-53 kg
1. KRISTIJAN FILIPČIĆ, Jastreb
2. LUKA CINGULIN, Osvit
3. LUKA BOBAN, Jastreb
3. MARKO RUKAVINA, Dubrava

-57 kg
1. JOSIP BELIGOJ, Osvit
2. LEON MARIJANČIĆ, Kondor
3. MIRO GRABARIĆ, Maksimir
3. KREŠIMIR KRALJ, Maksimir

-65 kg
1. TOMISLAV HORVATH, Maksimir
2. MARKO KRAJCAR, Orion
3. LUKA MAVRAČIĆ, Samobor
3. DRAGO SEVER, Dubrava

+65 kg
1. LUKA STARČEVIĆ, Feniks Vukomerec
2. STIPE VARNICA, Vrlika


EKIPNO KADETI

1. OSVIT 40
2. JASTREB 33
3. FENIKS VUKOMEREC 21


NAJBOLJI KADET
: JURE JADRIJEVIĆ, Feniks Vukomerec



2007.
KADETKINJE
 
ime i prezime  klub
-33 kg
1. SARA STROJIN, Jastreb
2. ANA PAVLOVIĆ, Metalac
3. NIKOLINA MALIĆ, Dubrava
3. ADRIJANA ĐURETEC, Osvit

-37 kg
1. MARIJA ŠTETIĆ, Rugvica
2. BRIGITA MAMIĆ, Novi Zagreb
3. JANA BELIGOJ, Osvit
3. DOROTEA OROŠI, Kondor

-41 kg
1. PETRA BLAZINIĆ, Osvit
2. MATEJA VIŠEK, Osvit
3. ANTONELA KRIŽIĆ, Feniks Vukomerec
3. KARLA KRUNEŠ, Feniks Vukomerec

-44 kg
1. ANA MARIJA VRANIĆ, Dubrava
2. LUCIJA MATAJIĆ, Osvit
3. IVANA SKORUB, Dubrava
3. ANĐELA BRALIĆ, Knin

-47 kg
1. REA BUDIĆ, Dubrava
2. DORA ŠTEFANAC, Omega
3. ELMA HASANAGIĆ, Lokomotiva
3. LUCIJA SAVIĆ, Maksimir

-51 kg
1. IVA MARINČIĆ, Kondor
2. NIVES BAUMAN, Kondor
3. EVA PALIAN, Omega
3. MATEA SERDARUŠIĆ, Knin

-55 kg
1. VALERIA BLAGUS, Feniks Vukomerec
2. ANA LUCIJA PIVČEVIĆ, Maksimir
3. IVA RADOŠ, Dubrava
3. MIRELA JAGANJAC, Dubrava

-59 kg
1. DIJANA LETICA, Omega
2. MIA RADOŠ, Dubrava
3. MARINA GRUBIŠIĆ, Zaprešić
3. IRIS BEVANDA, Zaprešić


EKIPNO KADETKINJE

1. DUBRAVA 29
2. OSVIT 21
3. KONDOR 16


NAJBOLJA KADETKINJA:
PETRA BLAZINIĆ, Osvit


UKUPNI EKIPNI POREDAK

1. OSVIT
2. DUBRAVA
3. JASTREB