3.mjesto JUNIORSKO PH 2013.g. JUNIORKA
  1.mjesto BLJESAK 1995. (kvalif. tur.) 2013.g. kadet
  1.mjesto KUP GACKE 2011.g. kadet
  2.mjesto PLEMENITI T.T.ZAPREŠIĆA 2012.g. junior
  2.mjesto KUP GACKE 2012.g. kadet
  3.mjesto FENIKS BUDO SPORT KUP 2011.g. kadet
  3.mjesto SUSEDGRAD SOKOL POKAL 2011.g. kadet
  3.mjesto JASTREB OPEN 2011.g. kadet
  3.mjesto FENIKS BUDO SPORT KUP 2012.g. kadet
  3.mjesto SUSEDGRAD SOKOL POKAL (kvalif. tur.) 2013.g. kadet
   
   
   
     
     
   
- 2013.
TAEKWONDO DATA
rang WTF
bodovi
WTF LISTA BORACA
   
HRVATSKA LISTA
rang HTS
bodovi
LISTA BORACA -49kg/JUN
2
 
 
LISTA NAJBOLJIH BORACA KLUBA
rang
bodovi
TOP 10
/
/
KLUPSKA LISTA - sezona 2013.
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
5
4
11
8
3
+5
109:83
+26
 
 
 
 
 
 
BORBA
PROTIVNICA
KLUB
ZEMLJA
UZRAST
KATEGORIJA
REZULTAT
 
 
SUSEDGRAD SOKOL POKAL (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
1/2 finale
TENA MARINOVIĆ
TK METALAC
CRO
JUNIORKA
-49
2:13
1/4 finale
MAJA LJUBANOVIĆ
TK ORKA AS
CRO
JUNIORKA
-49
14:8
BLJESAK 1995. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
1/4 finale
SARA MATOŠEVIĆ
TK ORION
CRO
JUNIORKA
-49
9:4
2. kolo
ANJA DRAGANIĆ
TK SAJNAMI
CRO
JUNIORKA
-49
6:5
1. kolo
ELIZABETA KRANJČIĆ
ORKA AS
CRO
JUNIORKA
-49
8:3
JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2013. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
1/2 finale
ELENA DIZDAR
TK OSVIT
CRO
JUNIORKA
-49
5:8
1/4 finale
MATEJA KORAČ
TK PANTERA
CRO
JUNIORKA
-49
17:8
PLEMENITI TAEKWONDO TURNIR ZAPREŠIĆA 2013. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
finale
TENA MARINOVIĆ
TK METALAC
CRO
JUNIORKA
-49
10:12
1/2 finale
ELENA DIZDAR
TK OSVIT
CRO
JUNIORKA
-49
7:6
1/4 finale
MATEJA KORAČ
TK PANTERA
CRO
JUNIORKA
-49
18:14
1. kolo
PATRIZIJA BARBARIĆ
TK ZAGREB
CRO
JUNIORKA
-49
21:4
NATJECATELJSKA SEZONA 2012.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
12
6
12
6
6
+0
94:77
+17
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2012.  
1/4 finale
ANA TASLAK
TK MARJAN
CRO
KADETKINJA
-47
8:6
1. kolo
INES BEZUH
TK LIKOS
CRO
KADETKINJA
-47
8:0
CROATIA OPEN 2012.  
1/4 finale
SARA MATOŠEVIĆ
TK ORION
CRO
KADETKINJA
-47
11:11 Z.B.
2. kolo
ANJA DRAGANIĆ
TK SAJNAMI
CRO
KADETKINJA
-47
21:5
1. kolo
LAURA ZAHIROVIĆ
TK OSIJEK
CRO
KADETKINJA
-47
9:3
KUP GACKE 2012.  
finale
LAURA ZAHIROVIĆ
TK OSIJEK
CRO
KADETKINJA
-44
0:9
1/2 finale
TENA ŽARKOVIĆ
TK SENJ
CRO
KADETKINJA
-44
12:0
1/4 finale
IVANA BOSANČIĆ
TK ČIGRA
CRO
KADETKINJA
-44
14:5
DAN GUN 2012.  
1/4 finale
JELENA RAJTMAJER
TK METALAC
CRO
KADETKINJA
-44
5:8
FENIKS BUDO SPORT KUP 2012.  
1/2 finale
JELENA RAJTMAJER
TK METALAC
CRO
KADETKINJA
-44
0:3
1/4 finale
LAURA ZAHIROVIĆ
TK OSIJEK
CRO
KADETKINJA
-44
8:8 Z.B.
NATJECATELJSKA SEZONA 2011.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
22
9
14
6
8
-2
101:85
+16
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2011.  
1. kolo
SARA GELENČER
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-44
4:8
JASTREB OPEN 2011.  
1/2 finale
MARA REZAR
JASTREB
CRO
KADETKINJA
-44
1:5
CROATIA OPEN 2011.  
1. kolo
SARA ĆIBARIĆ
ORKA AS
CRO
KADETKINJA
-44
8:5
AUSTRIA OPEN 2011.  
1/4 finale
TENA MARINOVIĆ
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-41
1:3
1. kolo
NICOLE OHLMANN
NT GERMAN
GER
KADETKINJA
-41
13:8
SUSEDGRAD SOKOL POKAL 2011.  
1/2 finale
SARA ĆIBARIĆ
ORKA AS
CRO
KADETKINJA
-41
5:1
1/4 finale
VALENTINA ŠANOVIĆ
LEKENIK
CRO
KADETKINJA
-41
10:1
KUP GACKE 2011.  
finale
ANAMARIJA PETROVIĆ
PANTERA
CRO
KADETKINJA
-41
5:1
1/2 finale
ANAMARIJA RUNTIĆ
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-41
15:7
1/4 finale
TENA MARINOVIĆ
OSVIT
SLO
KADETKINJA
-41
9:7
FENIKS BUDO SPORT KUP 2011.  
1/2 finale
SARA ĆIBARIĆ
ORKA AS
CRO
KADETKINJA
-41
2:2 (0:1)
1/4 finale
LARA KRISTIN KATUŠIĆ
OGRC
CRO
KADETKINJA
-41
NEMA
1. kolo
BERNARDA KAURINOVIĆ
NOVI ZAGREB
CRO
KADETKINJA
-41
17:3
DALMACIJA KUP 2011.  
1/4 finale
ANDREA PACADI
FOX
CRO
KADETKINJA
-41
3:15
1. kolo
MIA ČIČAK
NOVI ZAGREB
CRO
KADETKINJA
-41
NEMA
M-2 2011.  
1. kolo
SARA GELENČER
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-41
12:14