9.-16. mj JUNIORSKO SP 2014.g. KINESKI TAJPEH
  1.mjesto CROATIA OPEN 2012.g. kadet
  2.mjesto BELGIAN OPEN 2014.g. junior
  2.mjesto GERMAN OPEN 2013.g. junior
  3.mjesto CROATIA OPEN 2011.g. kadet
  2.mjesto JUNIORSKO PH 2013.g. JUNIORKA
  1.mjesto BLJESAK 1995. (kvalif. tur.) 2013.g. junior
  1.mjesto DALMACIJA KUP 2013.g. junior
  1.mjesto JASTREB OPEN 2012.g. kadet
  1.mjesto KUP NOVE GRADIŠKE 2014.g. junior
  1.mjesto VUKOVAR OPEN 2014.g. junior
  1.mjesto SUSEDGRAD SOKOL POKAL 2011.g. kadet
  2.mjesto KUP GACKE 2012.g. kadet
  2.mjesto KONDOR OPEN 2013.g. junior
  2.mjesto DAN GUN OPEN 2012.g. kadet
  2.mjesto DALMACIJA KUP 2012.g. kadet
  3.mjesto M-2 2012.g. kadet
  3.mjesto SLOVENIA OPEN 2014.g. junior
         
   
  NAJBOLJA KADETKINJA "BLJESAK 1995." 2013.g.  
  NAJBOLJA KADETKINJA "JASTREB OPEN" 2012.g.  
  NADA GRADA KARLOVAC 2012.  
  USPJEŠNA MLADA SPORTAŠICA 2014.  
   
SVJETSKO JUNIORSKO PRVENSTVO 2014. KIN. TAJPEH
SLOVENIA OPEN /JUN 2014. SLOVENIJA
TRELLEBORG OPEN / JUN 2014. ŠVEDSKA
   
- 2014.
TAEKWONDO DATA
rang
bodovi
UKUPNI BODOVI
/
/
JUNIORKA -52kg (EUROPA)
/
/
/
/
/
HRVATSKA LISTA
rang HTS
bodovi
LISTA BORACA -52kg/JUN
2
/
 
LISTA NAJBOLJIH BORACA KLUBA
rang
bodovi
TOP 10
/
/
KLUPSKA LISTA - sezona 2014.
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
1
5
15
13
3
+10
120:65
+55
 
 
 
 
BORBA
PROTIVNICA
KLUB
ZEMLJA
UZRAST
KATEGORIJA
REZULTAT
BELGIAN OPEN 2014.  
finale
ANA ŠARAVANJA
TK RUGVICA
CRO
JUNIORKA
-52
6:11 PREKID
1/2 finale
TAMARA TKALCEVIĆ
TK CONTRA
CRO
JUNIORKA
-52
14:0
1/4 finale
JENNY RICHTER
KADET HAMBURG
GER
JUNIORKA
-52
9:1
1 .kolo
JENNIFER BARBIC
TKD POOM
BEL
JUNIORKA
-52
9:2
SVJETSKO JUNIORSKO PRVENSTVO 2014.  
1/4 finale
LYDIA GARCIA AUNON
ESPANIA NT
ESP
JUNIORKA
-49
9:13
2.kolo
HUAI HSUAN HVANG
KINESKI TAJPEH NT
TPE
JUNIORKA
-49
9:8
1.kolo
STEPHANIE OSIO
FILIPINI NT
FIL
JUNIORKA
-49
7:4
SLOVENIA OPEN 2014.  
1/2 finale
VANJA STANKOVIC
GALEB
SRB
JUNIORKA
-49
9:12
1/4 finale
ANA MARIA PETER
ROMANIA NT
ROM
JUNIORKA
-49
9:3
TRELLEBORG OPEN 2014.  
1/4 finale
ASIA BAILEY
GREAT BRITANI NT
GBR
JUNIORKA
-49
3:14
2.kolo
ISABEL BECKSTEIN
SPORTVEREIN N.
GER
JUNIORKA
-49
5:2
1.kolo
DOMINIKA HRONOVA
CZECH NT
CZE
JUNIORKA
-49
6:5
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
1
10
25
22
4
+18
193:96
+97
VUKOVAR OPEN 2013.  
finale
STELA KAVELJ
IMOTSKI
CRO
JUNIORKA
-49
8:1
1/2 finale
MATEJA ĆOSIĆ
JASTREB
CRO
JUNIORKA
-49
6:0
KUP NOVE GRADIŠKE 2013.  
finale
STELA KAVELJ
IMOTSKI
CRO
JUNIORKA
-49
1:0
1/2 finale
NIKOLINA MATAN
ORION
CRO
JUNIORKA
-49
6:5
1/4 finale
MATEJA KORAČ
PANTERA
CRO
JUNIORKA
-49
12:5
KONDOR OPEN 2013.  
finale
DOMINIKA HRONOVA
LACEK OS
CEH
JUNIORKA
-49
POVREDA
1/2 finale
MARIA SCHMID
TCS SCHWAZ
GER
JUNIORKA
-49
16:7
1/4 finale
KATARINA DRMIĆ
DUGO SELO
CRO
JUNIORKA
-49
5:2
AUSTRIAN OPEN 2013.  
1/4 finale
BIANCA BIRICZ
NT AUSTRIA
AUT
JUNIORKA
-52
POVREDA
2 .kolo
GABRIELA WIERZBICKA
NT POLISH
POL
JUNIORKA
-52
6:1
1 .kolo
HARRIET AKEROYD
QUEST TKD UK
GBR
JUNIORKA
-52
8:2
SUSEDGRAD SOKOL POKAL (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
1/4 finale
LUCIJA MLAĐENOVIĆ
TK METALAC
CRO
JUNIORKA
-52
4:5
BLJESAK 1995. (kvalifikacijski juniorski turnir za EP 2013.g)  
finale
ANAMARIJA PETROVIĆ
TK PANTERA
CRO
JUNIORKA
-52
8:5 Z.B.
1/2 finale
IVANA BABIĆ
TK MARJAN
CRO
JUNIORKA
-52
4:3 Z.B.
1/4 finale
SARA GELENČER
TK OSVIT
CRO
JUNIORKA
-52
15:7
1 .kolo
EMANUELA PRPIĆ
TK GROBNIK ČAVLE
CRO
JUNIORKA
-52
10:0
JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2013.  
finale
NINA MATOŠIĆ
TK MARJAN
CRO
JUNIORKA
-52
7:16
1/2 finale
IVANA BABIĆ
TK MARJAN
CRO
JUNIORKA
-52
5:2
1/4 finale
SARA GELENČER
TK OSVIT
CRO
JUNIORKA
-52
4:3
1 .kolo
MARIJA FRKLIĆ
TK SAMOBOR
CRO
JUNIORKA
-52
12:4
PLEMENITI TAEKWONDO TURNIR ZAPREŠIĆA 2013.  
1/4 finale
ANAMARIJA PETROVIĆ
PANTERA
CRO
JUNIORKA
-52
8:15
1 .kolo
TAMARA SUŠA
METALAC
CRO
JUNIORKA
-52
1:0
GERMAN OPEN 2013.  
finale
LUCIJA MLAĐENOVIĆ
METALAC
CRO
JUNIORKA
-52
5:8
1/2 finale
ADRIANA SIMANKOVA
NT CZECH
CZE
JUNIORKA
-52
5:1
1/4 finale
RACHEL WALSH
NT USA
USA
JUNIORKA
-52
9:1
1 .kolo
DAGMARA WLAZLO
AUSTRIA
AUT
JUNIORKA
-52
13:0
DALMACIJA KUP 2013.  
1. kolo
MINELA ČELJKOVIĆ
NUR KAKANJ
BIH
JUNIORKA
-52
14:0
NATJECATELJSKA SEZONA 2012.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
7
9
21
14
7
+7
158:85
+73
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2012.  
1/4 finale
MARIJA KUNJAŠIĆ
FORTECA
CRO
KADETKINJA
-51
10:13
1 .kolo
MARIJA FRKLIĆ
SAMOBOR
CRO
KADETKINJA
-51
8:2
CROATIA OPEN 2012.  
finale
STELLA SABLJIĆ
PLAMEN PUŠĆA
CRO
KADETKINJA
-51
15:5
1/2 finale
MATEA KALIĆ
JASTREB
CRO
KADETKINJA
-51
15:2
1/4 finale
ANJA STOJKOVIĆ
DERVENTA
BIH
KADETKINJA
-51
6:3
2 .kolo
MARIA SABLJAK
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-51
12:0
1 .kolo
ANDREA BEGIĆ
CRO STAR
BIH
KADETKINJA
-51
10:0
JASTREB OPEN 2012.  
finale
DORIS LUKIĆ
SAJNAMI
CRO
KADETKINJA
-51
12:3
1/2 finale
MATEA KALIĆ
JASTREB
CRO
KADETKINJA
-51
3:1
1/4 finale
ELENA DIZDAR
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-51
3:0
KONDOR OPEN 2012.  
1. kolo
ANA PETRUŠIĆ
DRAGON
SLO
JUNIORKA
-52
2:17
KUP GACKE 2012.  
finale
LJILJANA BRKIĆ
BANIJA PANDAS
CRO
KADETKINJA
-51
4:6
1/2 finale
LEA GRBAVICA
SAJNAMI
CRO
KADETKINJA
-51
13:0
1/4 finale
BOŽICA RUKAVINA
SENJ
CRO
KADETKINJA
-51
8:2
DAN GUN OPEN 2012.  
finale
LJILJANA BRKIĆ
BANIJA PANDAS
CRO
KADETKINJA
-51
2:6
1/2 finale
NIKA ĆURKO
DAN GUN
CRO
KADETKINJA
-51
6:1
JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2012.  
1. kolo
KATARINA CVITIĆ
OTOK
CRO
KADETKINJA
-49
7:15
DALMACIJA KUP 2012.  
finale
LJILJANA BRKIĆ
BANIJA PANDAS
CRO
KADETKINJA
-51
3:6
1/2 finale
BOŽICA RUKAVINA
SENJ
CRO
KADETKINJA
-51
6:3
1/4 finale
KRISTINA ČERINA
MARJAN
CRO
KADETKINJA
-51
6:4
M-2 2012.  
1/2 finale
LARA POLLAK
DUBRAVA
CRO
KADETKINJA
-51
7:14
NATJECATELJSKA SEZONA 2011.
 
top
rang
br.natj.
br.borbi
pobjede
porazi
razlika
skor
razlika
16
9
14
7
7
+0
89:97
-8
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2011.  
1/4 finale
PETRA VACULA
PANTERA
CRO
KADETKINJA
-51
6:6 (0:1)
JASTREB OPEN 2011.  
1/4 finale
MATEJA DUŠEK
MASTER
CRO
KADETKINJA
-51
2:8
CROATIA OPEN 2011.  
1/2 finale
AGNIESZKA ZALEWSKA
START OLSZTYN
POL
KADETKINJA
-51
0:4
1/4 finale
EKATERINI VAVOULIDOU
UNION OF NORTH GREECE
GRE
KADETKINJA
-51
13:7
SUSEDGRAD SOKOL POKAL 2011.  
finale
HELENA MRZLJAK
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-51
4:2
1/2 finale
MAŠA LEMAIĆ
DRAGON
SLO
KADETKINJA
-51
8:2
1/4 finale
JELENA NEMČIĆ
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-51
6:0
GACKA OPEN 2011.  
1/4 finale
TAMARA DANILOVIĆ
VELEBIT
CRO
KADETKINJA
-51
15:7
1. kolo
ELENA DIZDAR
OSVIT
CRO
KADETKINJA
-51
13:6
DAN GUN OPEN 2011.  
1. kolo
MATEA KRZNARIĆ
ČIGRA
CRO
KADETKINJA
-51
1:3
FENIKS BUDO SPORT 2011.  
1/4 finale
KATJA HLADNIK
TEMPO
SLO
KADETKINJA
-51
1:8
1. kolo
MAŠA LEMAIĆ
DRAGON
SLO
KADETKINJA
-51
6:5
DALMACIJA KUP 2011.  
1. kolo
TADEA BERŠINIĆ
KARLOVAC
CRO
KADETKINJA
-51
0:14